اقدام به بارداری

برای پسر زایی باید چه کنید؟

پسر زایی و تعیین آن قبل از اقدام به بارداری یکی از مواردی است که افراد به آن فکر می‌کنند. اکثر پزشکان بر این باورند که نمی‌توان از روش صد در صدی برای تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری استفاده نمود. اما بر اساس تحقیقاتی، می‌توان با استفاده از کیت تخمک گذاری احتمال پسر و یا دختر بودن جنین را افزایش داد. در این مطلب می‌خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم.

در این روش آزمایش ادرار را از زن می‌گیرند. در واقع این آزمایش برای تعیین دقیق تخمک گذاری انجام می‌شود. بر اساس این روش و تئوری، پسر زایی زمانی اتفاق می‌افتد که نزدیکی ۱۲ ساعت قبل و یا ۱۲ ساعت بعد از تخمک گذاری انجام گردد. زمانی که قصد پسر زایی دارید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید.

با استفاده از آزمایش ادرار زمان دقیق تخمک گذاری را مشخص می‌نمایند و به این طریق شما ۱۲ ساعت قبل و بعد از تخمک گذاری شما اقدام به نزدیکی می‌نمایید. این روش اصلا روشی قطعی برای جنسیت نوزاد نیست. در واقع تئوری پشت این قضیه به طوری است که اسپرم x عمر بیشتری از y دارد. در صورتی که نزدیکی در زمان تخمک گذاری انجام شود، احتمال اینکه اسپرم y با تخمک لقاح یابد بیشتر است. بنابراین می‌توان پسر زایی را با استفاده از این روش افزایش داد.

برای برخی از خانواده‌ها که تعداد فرزندان دختر زیاد است، این موضوع اهمیت زیادی دارد که نوزاد بعدی پسر باشد. در صورتی که شما نیز می‌خواهید پسر زایی داشته باشید، می‌توانید از طریق کیت تخمک گذاری این کار را انجام دهید. برای به دنیا آمدن نوزاد پسر باید رابطه جنسی در زمان خاصی داشته باشید.

زمان استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر زایی چه موقع است؟

در صورتی که زمان تقریبی تخمک گذاری خود را می‌دانید، می‌توانید چند روز قبل از تخمک گذاری این آزمایش را انجام دهید. آزمایش ادرار را بهتر است دو بار در روز تکرار نمایید. در آزمایش‌های بارداری بهتر است اولین ادرار در صبح مورد آزمایش قرار بگیرد، اما در مورد این آزمایش این طور نیست. این آزمایش‌ها با تعیین مقدار lh مشخص می‌گردد. هر چقدر میزان lh بیشتر باشد زمان تخمک گذاری دقیق‌تر می‌باشد.

برای پسر زایی باید با مشخص شدن زمان تخمک گذاری ۱۲ ساعت قبل و بعد آن اقدام به نزدیکی نمود. دقت داشته باشید که نباید بعد از این دوران نزدیکی نمود. برای پسر زایی و رسیدن کروموزم y بهتر است این محدوده زمانی را رعایت نمایید. در صورتی که می‌خواهید جنسیت نوزاد دختر باشد باید خارج از این محدوده اقدام به نزدیکی نمایید.

چگونه از کیت تخمک گذاری برای پسر زایی استفاده کنیم؟

بهتر است ادرار خود را در ظرفی تمیز و مناسب قرار دهید. سپس نوار کیت را در ظرف ادرار قرار دهید. بعد از حدود ۵ ثانیه آن را مشاهده نمایید و میزان lh را ببینید. بهتر است این آزمایش بین ساعات ۱۰ صبح تا ۸ شب انجام شود تا نتیجه آن دقیق‌تر باشد. بهتر است هر روز زمانی را مشخص نموده و فقط در آن ساعت آزمایش را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا