اقدام به باردارینوزاد و کودک

راه‌های چگونگی پسردار شدن چیست؟


پسردار شوید و با به کارگیری یکسری اصول خاص جنسیت فرزند خود را تعیین کنید. بهتر است بدانید که دو نوع اسپرم X و Y وجود دارد که فقط یکی از این دو اسپرم تخمک را بارور می‌کند. اگر اسپرم Y تخمک را بارور کند جنسیت جنین پسر می‌شود ولی اگر اسپرم X تخمک را بارور کند، جنسیت جنین دختر خواهد شد. اسپرم Y خیلی تند و تیز است اما استقامت کمتری دارد. در مقابل اسپرم X آرام‌تر است اما ماندگاری و استقامت بیشتری خواهد داشت. بنابراین باید با به کارگیری یکسری اصول و روش کمک کنید که اسپرم Y به تخمک برسد و پسردار شوید.

اسپرم پسر و اسپرم دختر

روش اول رژیم غذایی:

بهتر است بدانید که برای بیشتر زنده ماندن اسپرم Y باید رحم فضای قلیایی داشته باشد. بنابراین با رژیم غذایی مناسب، خانم‌ها می‌توانند فضای رحم خود را تعیین کنند. بنابراین غذاهایی که حاوی پتاسیم و سدیم هستند (مانند ترشی و موز) در تعیین جنسیت پسر نقش به سزایی دارند. نکته قابل توجه این است که ارگاسم باعث می‌شود فضای رحم قلیایی شود. بنابراین برای پسردار شدن بسیار مناسب است. همچنین خوردن مواد غذایی مانند زیتون، تره فرنگی، آب میوه و سبزی، نوشابه، قارچ و نخود سبز مانع از تنظیم PH رحم شما برای پسردار شدن خواهند شد.

مقاله مرتبط : رژیم غذایی مناسب قبل از اقدام به بارداری

رژیم غذایی برای پسردار شدن

روش دوم پوزیشن و حالت رابطه زناشویی:

برای اینکه پسردار شوید باید حالت و پوزیشنی را انتخاب کنید که باعث نفوذ عمیق اسپرم Y در رحم شود. بهترین حالت این است که پاهای زن روی شانه مرد قرار بگیرد به طوری که بالا تنه پایین‌تر از کمر باشد و برای نفوذ عمیق‌تر اسپرم بهتر است زیر کمر زن یک یا دو بالشت نرم قرار بگیرد. این پوزیشن به دلیل اینکه اسپرم Y زود از بین می‌رود بسیار مناسب است و به نفوذ کردن عمیق اسپرم در رحم کمک بسیاری می‌کند.

روش سوم دوران تخمک‌گذاری:

بهتر است بدانید به دلیل اینکه اسپرم Y زود از بین می‌رود باید عمل لقاح در نزدیک‌ترین زمان به آزاد شدن تخمک‌ها انجام شود. پس بهتر است از تاریخ دقیق تخمک‌گذاری خود مطلع باشید. حتی در رابطه با این مورد می‌توانید از تست تخمک‌گذاری استفاده کنید.

بنا به گفته پروفسور رووریک اگر قصد دارید پسر دار شوید بهتر است روز تخمک‌گذاری حتی ساعت آن عمل لقاح را انجام دهید.

روش چهارم استفاده از تقویم چینی:

بسیاری از افراد بر این باورند که تقویم چینی در تعیین جنسیت جنین نقش به سزایی دارد. در این تقویم با احتساب سن مادر و ماهی که تصمیم دارد بچه‌دار شود می‌توان جنسیت بچه را تعیین کرد. تقویم چینی گاهی تا ۹۹ % پیش بینی درستی دارد.

روش پنجم شربت سرفه مصرف کنید:

در بعضی مواقع مواد شیمیایی موجود در این شربت باعث می‌شود جنسیت جنین شما پسر شود.

شربت سینه و پسردار شدن

روش ششم برای مردان قهوه دم کنید:

نوشیدن قهوه قبل از نزدیکی باعث افزایش سرعت جهش اسپرم خواهد شد. توصیه می‌شود اگر می‌خواهید پسردار شوید مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم را مصرف کنید در مقابل مصرف مواد کلسیم‌دار را محدود کنید.

روش هفتم قطع مصرف قرص‌های ضد بارداری:

توصیه می‌شود از سه ماه قبل از باردار شدن مصرف قرص‌های ضد بارداری را قطع کنید و به جای آن از کاندوم استفاده کنید.

قرص ضد باردرای

روش هشتم تعیین روز تخمک گذاری با ترشحات دهانه رحم:

بعد از تمام شدن پریود دهانه رحم خشک خواهد شد اما بعد از گذشت ۴ الی ۵ روز ترشحات دهانه رحم شروع می‌شود. بنابراین روزی که بیشترین ترشحات، کشدارترین و لیزترین ترشحات را داشتید روز تخمک‌گذاری برای شما خواهد بود. یکی دیگر از نشانه‌های روز تخمک‌گذاری این است که ترشحات در آخر روز غلیظ‌تر خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید پسردار شوید این روز را از دست ندهید.

مقاله مرتبط : چگونه دختردار شوید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا