اقدام به باردارینوزاد و کودک

پسردار شدن، روش‌هایی برای افزایش شانس فرزند پسر


فرند پسر دوست دارید؟ پس پسردار شوید، با به کارگیری یکسری اصول خاص، جنسیت فرزند خود را تعیین کنید. بهتر است بدانید که دو نوع اسپرم X و Y وجود دارد که فقط یکی از این دو اسپرم تخمک را بارور می‌کند. اگر اسپرم Y تخمک را بارور کند، جنسیت جنین پسر می‌شود ولی اگر اسپرم X تخمک را بارور کند، جنسیت جنین دختر خواهد شد. اسپرم Y خیلی تند و تیز است اما استقامت کمتری دارد. در مقابل اسپرم X آرام‌تر است اما ماندگاری و استقامت بیشتری دارد.

بنابراین باید با به کارگیری یکسری اصول و روش کمک کنید که اسپرم Y به تخمک برسد و پسردار شوید. اکثر پزشکان بر این باورند که نمی‌توان از روش صددرصدی برای تعیین جنسیت جنین قبل‌از بارداری استفاده نمود اما براساس تحقیقات انجام شده، می‌توان با استفاده از کیت تخمک‌گذاری احتمال پسر یا دختر بودن جنین را افزایش داد.

اسپرم پسر و اسپرم دختر

انواع روش‌های پسر زایی

روش اول: رژیم غذایی

بهتر است بدانید که برای بیشتر زنده ماندن اسپرم Y رحم باید فضای قلیایی داشته باشد. بنابراین با رژیم غذایی مناسب، خانم‌ها می‌توانند فضای رحم خود را تغییر دهند. بنابراین غذاهایی که حاوی پتاسیم و سدیم هستند، (مانند ترشی و موز) در تعیین جنسیت پسر نقش به سزایی دارند. نکته قابل توجه این است که ارگاسم باعث می‌شود فضای رحم قلیایی شود که برای پسردار شدن بسیار مناسب است. همچنین خوردن مواد غذایی مانند زیتون، تره فرنگی، آب میوه و سبزی، نوشابه، قارچ و نخود سبز مانع از تنظیم PH رحم شما برای پسردار شدن خواهند شد.

مقاله مرتبط: رژیم غذایی مناسب قبل از اقدام به بارداری

رژیم غذایی برای پسردار شدن

روش دوم: پوزیشن و حالت رابطه زناشویی

برای این‌که پسردار شوید باید حالت و پوزیشنی را انتخاب کنید که باعث نفوذ عمیق اسپرم Y در رحم شود. بهترین حالت این است که پاهای زن روی شانه مرد قرار بگیرد به طوری که بالا تنه پایین‌تر از کمر باشد و برای نفوذ عمیق‌تر اسپرم بهتر است زیر کمر زن یک یا دو بالشت نرم قرار بگیرد. این پوزیشن به دلیل این‌که اسپرم Y زود از بین می‌رود، بسیار مناسب است و به نفوذ عمیق اسپرم در رحم کمک بسیاری می‌کند.

روش سوم: دوران تخمک‌گذاری

بهتر است بدانید به دلیل این‌که اسپرم Y زود از بین می‌رود باید عمل لقاح در نزدیک‌ترین زمان به آزاد شدن تخمک‌ها انجام شود. پس بهتر است از تاریخ دقیق تخمک‌گذاری خود مطلع باشید. حتی در رابطه با این مورد می‌توانید از تست تخمک‌گذاری استفاده کنید.

روش تعیین زمان دقیق تخمک‌گذاری

در این روش آزمایش ادرار را از زن می‌گیرند. در واقع این آزمایش برای تعیین دقیق تخمک‌گذاری انجام می‌شود. براساس این روش و تئوری، پسر زایی زمانی اتفاق می‌افتد که نزدیکی ۱۲ ساعت قبل یا ۱۲ ساعت بعداز تخمک‌گذاری انجام گردد. زمانی که قصد پسر زایی دارید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید. این روش اصلا روشی قطعی برای جنسیت نوزاد نیست. در واقع تئوری پشت این قضیه به طوری است که اسپرم x عمر بیشتری از y دارد و در صورتی که نزدیکی در زمان تخمک‌گذاری انجام شود.

احتمال این‌که اسپرم y با تخمک لقاح یابد بیشتر است. بنابراین می‌توان پسر زایی را با استفاده از این روش افزایش داد. برای برخی از خانواده‌ها که تعداد فرزندان دختر زیاد است، این موضوع اهمیت زیادی دارد که نوزاد بعدی پسر باشد. در صورتی که شما نیز می‌خواهید پسر زایی داشته باشید، می‌توانید از طریق کیت تخمک‌گذاری این کار را انجام دهید. برای به دنیا آمدن نوزاد پسر باید رابطه جنسی در زمان خاصی داشته باشید.

زمان استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر زایی چه موقع است؟

در صورتی که زمان تقریبی تخمک گذاری خود را می‌دانید، می‌توانید چند روز قبل از تخمک‌گذاری این آزمایش را انجام دهید. آزمایش ادرار را بهتر است دو بار در روز تکرار نمایید. در آزمایش‌های بارداری بهتر است اولین ادرار در صبح مورد آزمایش قرار بگیرد اما در مورد این آزمایش این طور نیست. این آزمایش‌ها با تعیین مقدار LH مشخص می‌گردد. هر چقدر میزان LH بیشتر باشد، زمان تخمک‌گذاری دقیق‌تر می‌باشد. برای پسر زایی باید با مشخص شدن زمان تخمک‌گذاری ۱۲ ساعت قبل و بعد آن اقدام به نزدیکی نمود. دقت داشته باشید که نباید بعداز این دوران نزدیکی نمود. برای پسر زایی و رسیدن کروموزم y بهتر است این محدوده زمانی را رعایت نمایید. در صورتی که می‌خواهید جنسیت نوزاد دختر باشد باید خارج از این محدوده اقدام به نزدیکی نمایید.

بیشتر بدانید: راه های چگونگی دختردار شدن چیست؟

بنا به گفته پروفسور رووریک اگر قصد دارید پسر دار شوید بهتر است روز تخمک‌گذاری حتی ساعت آن عمل لقاح را انجام دهید.

چگونه از کیت تخمک گذاری برای پسر زایی استفاده کنیم؟

بهتر است ادرار خود را در ظرفی تمیز و مناسب قرار دهید. سپس نوار کیت را در ظرف ادرار قرار دهید. بعداز حدود ۵ ثانیه آن را مشاهده نمایید و میزان LH را ببینید. بهتر است این آزمایش بین ساعات ۱۰ صبح تا ۸ شب انجام شود تا نتیجه آن دقیق‌تر باشد. بهتر است هر روز زمانی را مشخص نموده و فقط در آن ساعت آزمایش را انجام دهید.

روش چهارم: استفاده از تقویم چینی برای پسردار شدن

بسیاری از افراد بر این باورند که تقویم چینی در تعیین جنسیت جنین نقش به سزایی دارد. در این تقویم با احتساب سن مادر و ماهی که تصمیم دارد بچه‌دار شود می‌توان جنسیت بچه را تعیین کرد. تقویم چینی گاهی تا ۹۹% پیش بینی درستی دارد.

روش پنجم: شربت سرفه مصرف کنید

در بعضی مواقع مواد شیمیایی موجود در این شربت باعث می‌شود جنسیت جنین شما پسر شود.

شربت سینه و پسردار شدن

روش ششم دم کردن قهوه برای پسر زایی

نوشیدن قهوه قبل‌از نزدیکی باعث افزایش سرعت جهش اسپرم خواهد شد. توصیه می‌شود اگر می‌خواهید پسردار شوید، مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم را مصرف کنید در مقابل مصرف مواد کلسیم‌دار را محدود کنید.

روش هفتم: قطع مصرف قرص‌های ضد بارداری

توصیه می‌شود از سه ماه قبل‌از باردار شدن مصرف قرص‌های ضد بارداری را قطع کنید و به جای آن از کاندوم استفاده کنید.

قرص ضد باردرای

روش هشتم: تعیین روز تخمک‌گذاری با ترشحات دهانه رحم

بعداز تمام شدن پریود دهانه رحم خشک خواهد شد اما بعداز گذشت ۴ الی ۵ روز ترشحات دهانه رحم شروع می‌شود. بنابراین روزی که بیشترین ترشحات، کشدارترین و لیزترین ترشحات را داشتید، روز تخمک‌گذاری برای شما خواهد بود. یکی دیگر از نشانه‌های روز تخمک‌گذاری این است که ترشحات در آخر روز غلیظ‌تر خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید پسردار شوید این روز را از دست ندهید.

امیدواریم مطالب فوق برای شما همراهان عزیز مفید بوده باشد. ممنون می‌شویم نظرها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.

تیم محتوای ژرسه

منابع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا